FOTOGALERIE 2019

 

Fotografie z našich akcí v roce 2019

 

Vánoční besídka 19.12.2019

Vánoce Vánoce přicházejí.... U nás už Ježíšek naděloval dnes. Slavili jsme, tančili a skvěle jsme se bavili. Děkujeme všem rodičům za výborné cukroví a také za dárečky.

29 Photos

Návštěva farmy Wenet v Broumově 13.12.2019

Klienti se celý rok těší na návštěvu na Farmu Wenet v Broumově. I letos jsme viděli spoustu krásných zvířat. Největším zážitkem pro nás byli velbloudi a lamy. Zvířátka jsme si nakrmili a ozdobili jsme i vánoční stromečky, které byly plné dobrot. Majitelé farmy nás pohostili a my moc moc děkujeme za jejich vstřícnost a dárečky.

26 Photos

Vánoční přednáška v knihovně s tvořením

Moc jsme se těšili na dnešní vánoční přednášku do knihovny v Náchodě. Dozvěděli jsme se zajímavé věci o vánočních zvycích a tradicích. Vyráběli jsme papírové a alobalové ozdoby na stromeček. S velkým zájmem jsme poslouchali poutavé čtení paní knihovnice. Nakonec jsme si prošli krásně nazdobené náměstí.

20 Photos

Adventní výstava v Novém Městě 6.12.2019

Pořád si užíváme adventní čas, a tak jsme dnes vyrazili na vánoční výstavu do Nového Města nad Metují.

2 Photos

Mikulášská besídka 5.12.2019

I nás navštívil Mikuláš, čert a anděl. Skvělá akce v Murphys baru v Náchodĕ. Užili jsme si hezké společné dopoledne.

30 Photos

Předvánoční tvoření

Děkujeme žačkám ze ZŠ Machov a Louisa Bitnarová za společné předvánoční vyrábění . Vytvořili jsme krásné vánoční svícny.

19 Photos

Svatomartinské trhy a divadelní představení 11.12.2019

Dnes jsme vyrazili za kulturou do divadla a prošli jsme si krásné trhy na náměstí v Náchodě.

15 Photos

Halloween v Jívce 24.-25.10.2019

Dva skvělé strašidelné dny jsme společně prožili v Jívce v penzionu U Kobrů. Navštívili jsme důl Bohumír, dlabali dýně, vyráběli duchy a lucerny. Všichni jsme statečně prošli stezkou odvahy. Odměnou nám byl ukrytý poklad, tradiční diskotéka a hlavně úžasné jídlo od paní Kobrové.

27 Photos

Motorkářská akce na Jetřichově

Dne 3.8.2019 jsme se s několika klienty Stacionáře Cesta zúčastnili každoroční motorkářské akce na Jetřichově, kterou pořádá Motocyklový klub Motobanda MACH-OFF z.s. Byli jsme sem už po několkáté pozváni, abychom převzali dar pro Cestu. Jedná se o peníze, které mezi sebou motorkáři vybrali a které se i letos rozhodli věnovat právě nám. Za to moc děkujeme. Musím říci, že se jedná nejen o tradiční, ale také moc podařenou akci, na které nechybí krásní, silní chapi a nádherné stroje, ale kde se také zúčastnění moc dobře pobaví. Mimo to všechno na nás Motobanda myslela i co se týká občerstvení, dostali jsme zdarma limonádu a výborný chleba s domácími škvarky a cibulí. Byli jsme přítomi i holení pana prezidenta Bitnara. Přejeme vám motorkáři, aby cesty po kterých jezdíte byly stále bezpečné a aby vždy vedly ke správnému cíli. Voborníková, klienti a zaměstnanci Stacionáře Cesta Náchod.

27 Photos

Výlet na Jiráskův Hronov - 2.8.2019

Jiráskovy oslavy začínají. I my jsme prijeli navštívit Hronov.

7 Photos

Letní koupání - červenec 2019

Klienti našeho "domečku" si užívají krásné léto s koupáním.

14 Photos

Lovení ryb v Polsku - 27.6.2019

Tradičně vítáme léto lovem ryb v Polsku. Ani letos tomu nebylo jinak. Byla to pro nás velká zábava a hlavně výborný oběd. Užili jsme si společně skvělý den.

30 Photos

Muzeum kouzel - 12.6.2019

Vypravili jsme se na výlet do Jaroměře do MUZEA KOUZEL. Pan kouzelník nám ukázal desítky triků, prošli jsme si celé muzeum s perfektním výkladem. Bloudili jsme v bludišti a ještě jsme si odvezli dárky, které jsme si pomohli vykouzlit.

28 Photos

Sportovní den - 6.6.2019

Přijali jsme pozvání od stacionáře Nona do Nového Města nad Metují na sportovní den. Naši klienti si to náramně užili.

30 Photos